Dojazd / Tanie loty / Transfery / Transport Val di Fiemme

Dojazd / Tanie loty / Transfery / Transport Val di Fiemme

Dojazd do doliny z Warszawy zajmuje około 14 godzin – region jest położony około 1400 kilometrów od naszej stolicy. W przypadku wyboru środków transportu publicznego, w tym autobusów i pociągów, podróż trwa od 19 do 20 godzin. Decydując się na zakup biletu lotniczego, warto wybrać jako docelowy port lotniczy lotnisko w Bergamo lub Veronie (położone 148 i 164 km. od doliny)

Po przylocie do dyspozycji turystów pozostają transfery firmy Fly Ski Shuttle lub prywatnych firm, których ceny rozpoczynają się już od 29 euro za osobę w jedną stronę. Val Di Fiemme znajduje się w odległości 40 kilometrów od Bolzano i 60 od Trento. Turyści mogą skorzystać z dziesiątek możliwości noclegów – hoteli, hosteli i kwater prywatnych.

Jak dojechać Autobusem do Val di Fimme? 

Najbardzej komfortową formą dojazdu jest autokar. Do Włoch, Francji i Szwajcarii możesz wybrać się w wygodnym fotelu, który oferuje szybką i bezpieczną podróż do celu. Aby zarezerwować miejsce wystarczy odwiedzić stronę biura podróży Winter Event.

Jak dolecieć do Val di Fiemme?

Jedną z najwygodniejszych form dojazdu z pewnością będzie samolot. Loty z Polskich miast trwają jedynie 2 godziny, a bilety można zakupić w naprawdę okazyjnych cenach.

Lotniska w Pobliżu:

Lotnisko w Bolzano:     46 km
Lotnisko w Weronie:     161 km
Lotnisko w Innsbrucku:     167 km
Lotnisko w Wenecji:     220 km
Lotnisko w Orio al Serio:     250 km
Lotnisko w Mediolanie:     330 km
Lotnisko w Monachium:     312 km

Jak dojechać Autem do Val di Fiemme

Dojazd Autem z Polski zajmuje około 14 godzin. Przedstawiamy najlepszą trasę dojazdu do miejscowości Val di Fiemme. Przez Niemcy przejedziemy bezpłatnie zaś we Włoszech autostrady są płatne.

1) Jadąc autostradą Brennero/Modena (A22) kierować się na zjazd Egna/Ora, jechać dalej drogą krajową (S.S.48) w kierunku Cavalese
2) Jadąc autostradą Brennero/Modena (A22) kierować się na zjazd Trento nord, następnie jechać drogą krajową S.S. 12, w okolicach Lavis podaja drogowskazami na Valle di Cembra i jecha dalej w kierunku Cavalese.
3) Jadąc autostradą Venezia/Ponte delle Alpi (A27) kierować się na zjazd Belluno i szukać drogowskazów na Agordo (S.S.203). Dalej podążać za drogowskazami na Falcade, przejechać przez przełęcz Passo S. Pellegrino (S.S.346), aż do Moena, następnie kierować się drogą krajową S.S.48.
4) Jadąc drogą krajową 47 w kierunku północnym, należy skręcić w drogę krajową S.S.50 za Cismon del Grappa. Kierować się drogowskazami na S. Martino di Castrozza, jechać przez przełęcz Passo Rolle aż do Predazzo i do drogi krajowej S.S.48 Dolomitów.

Telefon

INFOLINIA OGÓLNA 52 307 66 88

Telefon

NOWI KLIENCI 533 747 894
533 781 203

Telefon

REZERWACJE VAL DI SOLE 570 639 729