Eventy

Val di Fiemme miejscem do odpoczynku i dobrej zabawy!

Dolina Val di Fiemme charakteryzuje się pięknymi widokami i niepowtarzalnymi okolicznościami przyrody, jednak nie tylko to przyciąga tysiące turystów. Spędzisz tutaj aktywnie czas w ciągu dnia a wieczorami zrelaksujesz na apres-ski przy schłodzonym Aperolu.

Imprezy i Apres Ski

Imprezy, Eventy, Apres-ski w Val di Fiemme. Najlepsze imprezy na szczycie Dolomitów, imprezy rozkręcane przez najlepszych DJ’ów. Wystarczy zabrać ze sobą sprzęt, dobry humor i wraz z innymi uczestnikami nakręcać się pozytywną energią. Poniżej przygotowaliśmy parę miejsc w Val di Fiemme gdzie możesz liczyć na zabawę, która Cię rozgrzeje do czerwoności w chłodne dni!

Cavalese: 
Dyskoteka Val di Fiemme Birreria Excelsior, adres: Piazza Battisti, 11, 
Dyskoteka/pub Mardok, adres: Via Dossi, 1, 
Pub Canton, adres: Via Unterberger, 1, 
Sotto Zero, adres: Via Cermis, 3, 
Tana del Grillo, adres: Piazza Verdi, 2, 
Winiarnia El Molin, adres: Piazza Battisti, 11

 Predazzo: 
Piwiarnia Gams, adres: Corso Dolomiti, 13, 
Latemar Stube, adres: Loc.Stalimen, 2/A, 
Poldo Pub, adres: Via Mazzini, 46, 
Dyskoteka Tortuga, adres: Via Marconi

W tej dolinie, królują przede wszystkim znakomicie przygotowane tereny pod zjazdy narciarskie oraz narciarstwo biegowe. Nic więc dziwnego, że były tam nie raz organizowane Mistrzostwa Świata w narciarstwie klasycznym czy liczne zawody z seri Pucharu Świata w Kombinacji Norweskiej. Val di Fiemme to ostatni etap słynnej „Tour de Ski”, który wyciska ostatnie poty z zawodników w trakcie wspinaczki na Alpe Cermis.

Winter Event

Winter Event zaprasza na pełen emocji i atrakcji wyjazd, połączony z możliwością szusowania w najlepszych warunkach. Ponadto wyjazd już od 1399zł, a w cenie: transport autokarem klasy Lux, zakwaterowanie przy stoku, imprezy, koncerty, opieka rezydentów i najlepsze wspomnienia! Tego wydarzenia nie można przegapić!

Zdjęcia z Eventów

Telefon

INFOLINIA OGÓLNA 52 307 66 88

Telefon

NOWI KLIENCI 533 747 894
533 781 203

Telefon

REZERWACJE VAL DI SOLE 570 639 729